Apie Nešiojamikompiuteriai.lt

Nešiojamikompiuteriai.lt – tai specializuota nešiojamų kompiuterių ir jų priedų parduotuvė, siūlanti įvairių gamintojų produkciją už prieinamą kainą.

Nešiojamikompiuteriai.lt specialiai paruošti konsultantai visada yra pasiruošę Jums padėti išsirinkti labiausiai tinkamą kompiuterinę techniką bei suteiks pilnavertį kompiuterinės technikos garantinį ir pogarantinį servisą.

Nešiojamikompiuteriai.lt visiems savo klientams garantuoja:

  • Tik originalią produkciją.
  • Pačias lanksčiausias kainas ir atsiskaitymo būdus.
  • Greitą aptarnavimą ir nemokamą pristatymą (perkant už 300 EUR ir daugiau) Lietuvos Respublikos teritorijoje (išskyrus Kuršių Nerijos regione).
  • Kokybiškas ir informatyvias konsultacijas bei rekomendacijas.

Apsilankę mūsų specializuotoje internetinėje parduotuvėje nesiojamikompiuteriai.lt visada galėsite patogiai ir greitai išsirinkti naujausią ir labiausiai dominančią produkciją, palyginti prekes, sužinoti apie galiojančias akcijas, išpardavimus ar konkursus. Savo klientams dažnai galime suteikti dovanas ir kitas malonias staigmenas. Neradote pageidaujamo kompiuterio modelio? Pagal Jūsų užsakymą, gausime Jums norimą kompiuterio modelį per iš anksto suderintą laiką.

Esame visada pasiryžę suteikti lanksčiausią kainą visai produkcijai. Todėl Nešiojamikompiuteriai.lt internetinėje kompiuterių parduotuvėje nuolat yra vykdomos išpardavimų akcijos. Derėkitės su Nešiojamikompiuteriai.lt - jei esate geras derybininkas, už patinkančią prekę visada galite drąsiai siūlyti sau prieinamą kainą, o mūsų vadybininkai susisieks ir informuos Jus apie galutinį įmonės sprendimą. Esame įregistruoti Asmens duomenų valdytojų valstybės registre ir turime Asmens duomenų valdytojo statusą (nuo 2011 m. vasario 7 d., valdytojo numeris P4615), tad apsipirkdami Nešiojamikompiuteriai.lt internetinėje parduotuvėje visada galite net neabejoti dėl savo duomenų ir pirkimo saugumo.

Visos įsigytos prekės mūsų internetinėje parduotuvėje yra pristatomos operatyviai ir nemokamai (perkant už 300 EUR ir daugiau) Lietuvos Respublikos teritorijoje (išskyrus Kuršių Nerijos regioną). Taip pat glaudžiai bendradarbiaujame su Lietuvos bankais bei lizingo bendrovėmis ir siūlome įsigyti prekių lizingu išsimokėtinai bei vykdyti atsiskaitymą Jums lanksčiausiais ir patogiausiai būdais. Už visas prekes galite atsiskaityti pavedimu, e-bankininkyste, o taip pat ir tiesiogiai grynais, pristatant prekę tiesiai jums į namus.

Turite klausimų?

Drąsiai kreipkitės į mūsų konsultantus

Kontaktai

Salonas Vilniuje:

Žygio g. 93, Šiaurės miestelis, LT-08234 Vilnius

Darbo dienomis: 9 - 19 val.